Windows 11'den 10'a nasıl dönülür?

Raobelian

Centipat
Windows 11 geçmiştim yanlışlıkla. Şimdi bazı dosyaları yedekleyip format atıp Windows 10 kurmak istiyorum ve biraz performanslı hale getirmek istiyorum, bunun için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 geçmiştim yanlışlıkla. Şimdi bazı dosyaları yedekleyip format atıp Windows 10 kurmak istiyorum ve biraz performanslı hale getirmek istiyorum, bunun için ne yapabilirim?
Geçeli 10 gün olmadıysa Windows 10'a direk sistem üzerinden geri dönebilirsiniz. Eğer sıfırdan kuracağım diyorsanız ilk mesajdaki adımları uygulayın. Windows optimizasyon için bu videoyu deneyebilirsiniz. Kendinize göre ayarlarsınız. İyi sosyaller.

Temiz format istiyorsan Windows 10'u siteden indir. Windows Media aracı ile USB kur sonra anakartın ve ekran kartı sürücülerini siteden en güncellerini indir. Sonra Windows'u kur internet kapalı bir şekilde anakart ve ekran kartı sürücülerini kur. Sonra interneti açıp Windows güncellemelerini kur. Mağaza uygulamalarını güncelle. Sonra yedeklerini. Varsa oyun vesaire onları yeni ve temiz sistemine sıfırdan kurabilirsin.

Not: USB ile kurulum yapar iken ilk yeniden başlatmada siyah ekranda iken USB çek çekmez isen Windows kurulumu sıfırlanır. Tekrar başa döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı