Windows 11'den memnun musunuz?

tH3as

Hectopat
Selam, bilgisayarımdaki işletim sistemi şu anda Windows 10 ama Windows 11'e yükseltmek istiyorum. Bilgisayarı genelde oyun ve kodlama için kullanıyorum. Önerir misiniz? Windows 11'in Windows 10'a karşı eksileri(-) artıları(+)nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 gayet iyi bence şuan bayadır kullanıyorum ama sakın yükselterek geçme temiz kurulum ile Windows 11'e geçmeni öneririm.

2hafta falan önce kullandım.
Artıları: Sadece tema diyebilirim. (kendimce)
Eksileri: Şu oyunlardaki TPM 2 bilmemnesi.

Microsoft Store, görev çubuğu ve Windows arama sürekli bozulup duruyor. Bunu dışında şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.

Windows 11 gayet iyi bence şu an bayağıdır kullanıyorum ama sakın yükselterek geçme temiz kurulum ile Windows 11'e geçmeni öneririm.

GT740M i5 4.nesil 8 GB RAM var. Valorant'ta daha iyi FPS verir mi?

Güzel ya, ben sevdim. Bir sorun da pek göremedim.
Microsoft Store, görev çubuğu ve Windows arama sürekli bozulup duruyor. Bunu dışında şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.
Sürümünüz nedir? winver komutu ile bakabilirsiniz.

Şuan gayet memnunum. Sadece ara sıra YouTube'dan video izlerken sanki oyunlardaki gibi FPS düşmesi oluyor. Birkaç saniye sürüyor. Görev Yöneticisi'ni açınca düzeliyor. Anlamadım gitti.

Windows 11 gayet iyi bence şu an bayağıdır kullanıyorum ama sakın yükselterek geçme temiz kurulum ile Windows 11'e geçmeni öneririm.

Hocam PC de 1.5TB'a yakın oyun dosya vs. var temiz kurulum benim için zor olur niye önermiyordunuz yükseltmeyi.

Eğer Win10'dan memnunsan geçme. Mesela ben 2025'te geçiş yapacağım çünkü win10'un desteği kesiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…