Windows 11'den Windows 10'a format atmadan dönebilir miyim?

Ekran kartı
GTX 950M
İşlemci
İ7 6700HQ
Selam, Windows 11 işletim sistemi kullanırken bir sorun oluştuğu için geri dönmek istediğim ve uzun zamandır Windows 11'i kullandığım için geri dönemiyorum. Sizlere bir sorum olacak eğer Insider kaydımı iptal etsem Windows 10'a geri dönebilir miyim veya bir ISO dosyası indirip USB bellek olmadan çalıştırıp formatsız bir şekilde geri dönebilir miyim?

Selam, Windows 11 işletim sistemi kullanırken bir sorun oluştuğu için geri dönmek istediğim ve uzun zamandır Windows 11'i kullandığım için geri dönemiyorum. Sizlere bir sorum olacak eğer Insider kaydımı iptal etsem Windows 10'a geri dönebilir miyim veya bir ISO dosyası indirip USB bellek olmadan çalıştırıp formatsız bir şekilde geri dönebilir miyim?
Hayır dönemezsiniz.

Evet, USB bellek olmadan Windows 10 aracı ile bu bilgisayarı yükselt diyerek geçebilirsin ama sağlıklı olmaz. Rufus ile temiz kurulum yapmanı öneririm. USB yoksa, dediğim gibi yapabilirsin.

Hocam siz yanlış anladınız galiba ben Windows 11'den Windows 10'a geri dönmeye çalışıyorum.

Hayır, yanlış anlamadım. Dediğim gibi yaparsanız olur gene zaten. En iyisi, USB varsa temiz kurulum yaparak dönün. Onun harici, ayarlardan kurtarma yerinden geri dön seçeneği varsa öyle dönersiniz.

Geri
Yukarı