Çözüldü Windows 11'den Windows 10'a temiz kurulum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Holymes

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Lenovo Legion 5 17ARH05, Nvidia RTX 2060, AMD Ryzen 7 4800H, 16GB Ram
Donanım: Mouse:Vgn Dragonfly F1 Pro-Kulaklık:Corsair HS50 Pro
Merhaba, Windows 11 kullanıyorum 1-2 aydır. Temiz kurulum ile geçtim tüm diskleri temizleyerek. Şimdi performans düşüşleri nedeniyle Windows 10'a dönmek istiyorum ancak D diskini silmeden geçsem, C'deki oyunları oraya atsam bir sıkıntı çıkar mi? 400GB'lik oyunu tekrar indirmek istemiyorum. Böyle yaparsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hızlı cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba, Windows 11 kullanıyorum 1-2 aydır. Temiz kurulum ile geçtim tüm diskleri temizleyerek. Şimdi performans düşüşleri nedeniyle Windows 10'a dönmek istiyorum ancak D diskini silmeden geçsem, C'deki oyunları oraya atsam bir sıkıntı çıkar mi? 400GB'lik oyunu tekrar indirmek istemiyorum. Böyle yaparsam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarında virüs yoksa D diskini silmenin bir sakıncası yok ama C'yi silmeniz gerek aksine Windows üstüne Windows kurarsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı