Windows 11'e direkt geçiş mi yapmalı yoksa temiz kurulum mu?

Hocam virüs olmasına imkan yok daha 1 hafta önce format atmıştım ve bütün oyunlar ve yazılımlarım orijinal.

Şu anlık herhangi bir performans kaybı ya da sistemde yavaşlama yoksa kullanabilirsiniz tek sıkıntı Windows.old klasörü 23H2 geldiği zaman temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Eylül ekim sonlarına doğru dağıtılacaktır.
Bir de hocam benim 2 diskim var 240 gb ssd(windows burada kurulu) ve 1 tb hdd (içinde sadece oyun dosyaları var) sizce format atarken hddyi silmesem bir sorun olur mu? Oyun dosyaları hdd'de olsa da oyun yazılımları (steam, ea, epic games) ssd'de yüklü.

Bir de hocam benim 2 diskim var 240 GB SSD(Windows burada kurulu) ve 1 TB HDD (içinde sadece oyun dosyaları var) sizce format atarken HDD'yi silmesem bir sorun olur mu? Oyun dosyaları HDD'de olsa da oyun yazılımları (Steam, EA, Epic Games) SSD'de yüklü.

Hocam benim de aynı şekilde SSD'ye Windows kurulu HDD'ye Oyunlar Ekran kartı ve bazı uygulamaların setupları mevcut HDD'yi biçimlendirmiyorum Format sonrası Güncelleştirmeleri yaptıktan sonra Ekran kartı sürücüsünü HDD'den kuruyorum sonra da oyunların doğrulamasını yapıyorum.

1690561033208.png

Son düzenleme:
Hocam benim de aynı şekilde SSD'ye Windows kurulu HDD'ye Oyunlar Ekran kartı ve bazı uygulamaların setupları mevcut HDD'yi biçimlendirmiyorum Format sonrası Güncelleştirmeleri Ekran kartı sürücüsünü HDD'den kuruyorum sonra da oyunların doğrulamasını yapıyorum.

Eki Görüntüle 1880271
Yani Windows veya oyun performansları ile ilgili bir sorun olmaz değil mi hocam?

Yani Windows veya oyun performansları ile ilgili bir sorun olmaz değil mi hocam?

Olmaz hocam çünkü Windows zaten SSD'ye kurulu oyunlar içinde dosya doğrulaması yapıyorsunuz.

Bir de hocam benim 2 diskim var 240 gb ssd(windows burada kurulu) ve 1 tb hdd (içinde sadece oyun dosyaları var) sizce format atarken hddyi silmesem bir sorun olur mu? Oyun dosyaları hdd'de olsa da oyun yazılımları (steam, ea, epic games) ssd'de yüklü.
format sonrası oyun stüdyolarını tekrar kurup sağlamları güncellersen oyunları rahatlıkla oynarsın önerim e oyun stüdyolarını da hdd ye kurmandır

Yeni konular

Geri
Yukarı