Windows 11'e geçecek misiniz?

Hocam ben i7 4510U ile Windows 10 kullanırken kasmalar yaşıyorum. Windows 11 performansı nasıl o işlemciyle?
Şahsen Windows 10 ile 11 arasında belirgin bir performans farkı göremedim. Sadece CS:GO ve Genshin Impact oynadığımı belirteyim.

Şahsen Windows 10 ile 11 arasında belirgin bir performans farkı göremedim. Sadece CS:GO ve Genshin Impact oynadığımı belirteyim.

Genshin Impact oynuyorum bende sürekli olarak FPS sıkıntısı var mı? Hep sabit 30 alıyorum gerçi.

Arkadaşlar Windows 11'e geçecek misiniz? Geçecekseniz neden? Ben şu anlık geçmeyi düşünmüyorum. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Ben geçeceğim. Ama şu Secure Boot biraz sıkıntı oluşturacak sanki.

BIOS ---) Advanced mod (yoksa bundan sonrakileri uygulayın) ----) secure ----) Secure Boot ----) enable ---) Save and changes ---) Save and exit.

Genshin Impact oynuyorum ben de sürekli olarak FPS sıkıntısı var mı? Hep sabit 30 alıyorum gerçi.
Windows 10 kullanırken de Windows 11 kullanırken de ~20 FPS alıyorum. Tavsiyem boş olduğunuz bir gün Windows 11 kullanmayı deneyip kendiniz test etmeniz.

Oyun performansına bakarım. Ona göre geçebilirim.

Ben şu an Windows 11'deyim yarın herkese açılacak. Bakalım nasıl olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…