Windows 11'e geçerken D diski silinir mi?

Kerm_e

Hectopat
Yer
Selanik
Başlık tam olmadı. Şimdi ben Regedit üzerinden sistem gereksinimlerini kaldırıp Windows 11 geçeceğim. Bu yüklemeyi yaparken HDD üzerindeki dosyalarım gider mi? Windows SSD üzerine kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'u hangi diskin üzerine kurmayı seçerseniz onun içindeki veriler silinir seçmediğin diskten veri silinmez.

Windows kurulum ekranında hiçbir diski silmez isen ikisi de silinmez. C diskine kurulumunu yaparsın silmeden, kurulumdan sonra dosya gezgini ile o konuma gittiğinde Windows.old adında bir klasör bulursun ve girip Users/Kullaniciadin/Desktop konumuna gittiğinde yeni Windows'ta bile öncekindeki masaüstünde ki dosyaları bulabilirsin(sadece users için değil bütün dosyalarını o konumda gezerek bulabilirsin.). Aynı şekilde C diskine yaptığın kurulumdan sonra D diskinde ki dosyalara direkt ulaşabilirsin.

Tabii ki bizler bunu önermiyoruz, o dosyalar ile birlikte varsa eğer virüs'lü dosyaların/eski saçma program kalıntıları vesaire bu tarz olmaması gereken veriler de gelir ve temiz bir kurulum yapmanı öneririz, tüm önemli dosyalarını D diskine aktarıp C diskini silip kurulum yapman önceliğin olsun lütfen, iyi sosyaller.

Virüs olmadığına eminim teşekkürler.

Şuan Windows 11'den yazıyorum. Performans gayet iyi 10'dan daha iyi bile diyebilirim. Hızlı.

Son düzenleme:
Virüs olmadığına eminim teşekkürler.

Şu an Windows 11'den yazıyorum. Performans gayet iyi 10'dan daha iyi bile diyebilirim. Hızlı.

Hayırlı olsun, umarım sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam edersin. Dosyalarına da erişebildiysen ne mutlu bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…