Windows 11'e geçilir mi?

Ben toplam 1 gündür Windows 11 deyim ve sadece ilk saat buglarla karsilastim buglari duzeltim bir sekilde ve şu an gayet stabil bir sekilde kullanıyorum ama herkesde farkli buglar vs olabilir.

Arkadaşlar Windows 11'e geçeceğim ve gündelik kullanım için uygun mudur, beğenmezsem nasıl geri dönerim? Sıfır kurulum yapmak istiyorum. Kullanan varsa uygulamalarda falan bir sorun var mı? (ufak tefek sorunlar umurumda değil.) Performansta bir düşüş olur mu? Windows 10 destekleyen her şey açıyor sanırsam, doğru mu? Büyük sorun varsa yazarsanız sevinirim :)

Şimdiden teşekkürler.

Ben Windows 11'den yazıyorum şu an beni rahatsız eden hatalar yok performans konusunda ise bilgisayar hızlandı uygulamalar daha hızlı açılıyor oyunlarda FPS artışı da var bazı sorunları var ama beni çok rahatsız etmedi açıkçası.

Peki geri dönmenin bir yolu var mı eskiden Windows geri dönmek için yedeklerdi bunda da yapıyor mu?

Yıl sonunu bekle derim az önce 11'den 10a geri düşürdüm bazı oyunlar stabil çalışmıyor arama kutusu falan buglu 2 haftada bir büyük güncellemeler alıyor daha güvenli modu bile yok.

Geri
Yukarı