Windows 11'e geçilir mi?

TheBeytullaH9

Decapat
Daha fazla  
4 ay önce yeni bir PC aldım. Şu anda Windows 10 yüklü ama 11'e geçme düşüncesi var aklımda. Valorant vb oyun oynuyorum edit vs yapıyorum Premiere Pro gibi uygulamalarda. Geçmemi önerir misiniz veya oyunlarda performans düşüklüğü yaşar mıyım sizce ya da sorun çıkar mı bazı oyunlarda?

geçme sistem özelliklerini soyler misin

Windows 10 ile aynı ama bilgisayarınız yeni yani direkt geçebilirsiniz. Windows 10'a göre daha hızlı bir şekilde yavaşlıyor ama.

Windows 11 kurduğum bilgisayarlarım en fazla 4 ay dayanırken Windows 10'da neredeyse 8 ay çok az hız kaybı yaşayarak kullandığım olmuştu.

RX 6600 Ryzen 5 5500 işlemci 512 M.2 16 GB RAM ver geçmiyorum o zaman tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Windows 11 gayet stabil durumda sistem özelliklerinizde Windows 11 için fazlasıyla yeterli Benim işlemcim resmi olarak desteklemiyor ama sorunsuz şekilde uzun zamandır kullanıyorum.

Geçmeyi düşünürseniz yükseltme ile değil de format atarak geçmenizi öneririm yükseltme ile geçme durumunda sıkıntılar çıkabiliyor sistemde yavaşlık kasma oyunlarda optimizasyon sıkıntısı vb.

Geri
Yukarı