Windows 11'e geçilir mi?

Hantal derken kastettiğin şey nedir hocam birkaç örnek verebilir misin? Ne konuda hantal veya siz hantal olduğunu nasıl anladınız?

Günün çoğunluğu bilgisayarda geçen kişiler, Windows 11 de herhangi bir işlem yaparken gecikme süresini bariz bir şekilde hissedebiliyor. Arayüz epey yavaş, ayarlar kısmı zaten çok yavaş bir an önce düzeltmeleri gerekiyor, dosya sisteminde sıkıntılar vardı düzelttiler mi bilmiyorum, laptop kullanıyorsanız fanınız hiç susmayacak. İsterseniz Windows 11'e geçip deneyebilirsiniz zaten beğenmezseniz geri dönersiniz. Tavsiyem Windows 10 da kalmanız.
Ek olarak benim sistemimle alakalı bir durum değil. Sistemim gayet yeterli ve başka bilgisayarlarda da aynı gecikme var.

geçilmez kaçılır bu güne kadar vistadan sonra çıkan en sorunlu işletim sistemi her güncellemede başka bir hataya sebep olan işletim sistemidir işe yaramayan uygulamalarla şişirilen gereksiz yere belleğinizi sömüren Süreyya Hanım'ın Muhteşem Değişimidir

Yok geçilmez. 12 beklenir.

@Amerikalı Genç Keşke Windows 10 yeni sürüm gelse de bunlar olmasa değil mi ?
Windows 10 23h2 24h2 vs. devam etsinler. Tabi bunlar sadece bir hayal.
Windows un ilk buildlerine bakın bir de şimdiki haline ne kadar değişmiş hoş ben Windows 10 un 1809 daki ilk duvar kağıdını daha çok beğeniyorum.

@ttbackbone Ben de Windows 10 a geri dönsem mi acaba sıcaklılar arttı gibi hissediyorum bilmiyorum psikolojik de olabilir. ryzen 5 5500 cpu ile pc yük altında gibi çalışıyor sanki tam verim alamıyorum sistemden ne yapacağım ben? Tavsiyelerinizi bekliyorum

@Amerikalı Genç Stabil olması 2-3 sene sürer mi şaka mı yapıyorsun ? Şakaysa komik değilse değil. Windows 11 bana böyle hissettirmeye başladı artık cidden.
(Çünkü ben ne zaman bir şey istesem bana verilen koca bir saçmalık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…