Windows 11'e Geçilmeli mi?

Eğer bu soruyu soruyorsanız zaten cevabı da veriyorsunuz demektir, geçmemelisiniz. Windows 11 şu anda Beta aşamasında ve hatalar barındırıyor. Ben de Windows 11'e bu hataları bilerek geçtim. Bazılarını da Microsoft'a bildirerek düzeltilmesini sağladım. Fakat yine de bazı hatalar halen daha mevcut. O yüzden ana sisteminize kurmanızı önermiyorum. İkinci bir bilgisayarınız varsa o bilgisayarda deneyebilirsiniz. Eğer yoksa ana bilgisayarınızda da geçmeyin derim.

Ana bilgisayarınızda en erken resmi olarak çıkınca geçmenizi öneriyorum. Hatta mümkünse resmi çıkıştan sonra en az 3-4 ay bekleyin. O süre zarfında Windows 11 iyice oturacaktır. Sonra ise zaten geçebilirsiniz.

Bende test yaptım 144 Hz monitörde CS:GO oynasam Windows 10'da 90 FPS, Windows 11'de 100'e yaklaşıyor. (Windows 10 Insider sürümü ile denedim)
Bende RX6600XT var monitör de 165hz destekliyor herhalde 90 dan 100e fark ettiyse bende de 450 den 500e fln çıkar :D Resmi sürümü yayınlanır yayınlanmaz yükleyeceğim

Windows 10'da bile kullanamdigim ve bozuk calisan hizmet var ki, Windows 11'i dusunemiyorum artik.

Ben gorunume onem vermem tek oyun icin kullaniyorum Windows 10'u. O kadar modifiye ettim ki, 14 GB Ram'in bostayken yuzde 7 falan kullaniyor.

Windows 10'da bile kullanamdigim ve bozuk calisan hizmet var ki, Windows 11'i dusunemiyorum artik.

Ben gorunume onem vermem tek oyun icin kullaniyorum Windows 10'u. O kadar modifiye ettim ki, 14 GB Ram'in bostayken yuzde 7 falan kullaniyor.
Bence modifiyeye çok gerek yok ama 32gb ram kullanacağım için win11 de çok sorun yaşayacağımı sanmıyorum 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı