Windows 11'e geçince veri kaybı yaşanır mı?

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Ben bilgisayarımda Windows 10 isletim sistemi kullanıyorum. Az önce Windows Update de bilgisayarımın donanımlarının Windows 11 için uygun olduğu yazıyordu. Eğer ben Windows Update'den Windows 11'i bilgisayarıma indirirsem veri kaybı yaşar mıyım?

Peki hocam Windows 11 geçince TPM muhabbetleri falan var Valorant da sorun çıkıyor diyorlar siz ne dersiniz?

Yani bende işlemci falan her şey destekliyor Windows 11'i ayrı olarak TPM açmam gerekir mi yoksa ben düz indirsemde olur mu?

Ben yükselttim 5 aydır kullanıyorum herhangi bir veri kaybı kaybı yaşamadım.
Ne dersiniz?

Peki hocam Windows 11 geçince TPM muhabbetleri falan var Valorant da sorun çıkıyor diyorlar siz ne dersiniz?
Bilgisayarın Windows 11 uyumluysa o sorun sizde olmaz muhtemelen. Valorant Windows 11'de TPM 2.0 istiyor. Sıkıntı olursa zaten Update üzerinden geri düşürebilirsiniz sürümü.

Yani bende işlemci falan her şey destekliyor Windows 11'i ayrı olarak TPM açmam gerekir mi yoksa ben düz indirsemde olur mu?

Ne dersiniz?
Valorant oynamak için Windows 11'de BIOS menüsü üzerinden TPM 2.0'i ve Secure Bootu aktifleştirmeniz gerekli, ben bir sorun yaşamamıştım aktifleştirme konusunda. Sistem özellikleriniz nedir?

Ne dersiniz?

Hocam doğrusu TPM mpm bilmiyorum fazla ama Valorant'ta bende sorun çıkmadı hatta FPS arttı bile diyebilirim ancak bana hala 22H2 gelmedi bir de bundan 1 ay önce falan ekran donuyordu PC'yi kapatıp açmak zorunda kalıyordum onda da sorun yaşarsan donanım hızlandırmalı GPU ayarını kapattım o çözüldü ben memnunum Windows 11'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı