Windows 11'e geçiş sonrası laptopun şarjı çok hızlı bitiyor

gurecumut

Hectopat
Windows 10'dayken şarj normal kullanımda 2 hatta pil tasarrufunu açarsam 2.5 saatı geçiyordu. İki gün önce Windows 11'e geçtim şarj şimdi bırakın 2 saatı 1 saat olmadan uyarı veriyor. Bir ayarı falan mı var neden Windows 11 de şarj bu kadar fazla gidiyor kaynak kullanımımda bir sorun yok her şey gayet güzel ve stabil.

Dosya Ekleri

• 1633890183821.png
    1633890183821.png
    103,1 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dayken şarj normal kullanımda 2 hatta pil tasarrufunu açarsam 2.5 saatı geçiyordu. İki gün önce Windows 11'e geçtim şarj şimdi bırakın 2 saatı 1 saat olmadan uyarı veriyor. Bir ayarı falan mı var neden Windows 11 de şarj bu kadar fazla gidiyor kaynak kullanımımda bir sorun yok her şey gayet güzel ve stabil.

Laptopunuz kaç yıllık?

Aynı problem bende de var HP Omen 17 cihazım.
İşlemciniz "Windows 11 supported AMD processors" sayfasında var mı?
Benim ki herşeyi ile desteklediği halde çok hızlı bitiyor 1 saat bile dayanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı