Windows 11'e geçmeye gerek var mı?

i5 6200U ile geçmiştim hiç de öyle performans düşüklüğü falan yaşamadım bilmeden insanları yönlendirmeyin, tasarımı biraz karışık başta çok garip geliyor ama alışıyorsun kısa sürede, ama gereklilik konusunda şu anlık gerek yok ya daha tam oturmadı bana kalırsa.

Windows 10'da 1 kez tıklayarak ulaşabildiğim ayara Windows 11'de 2-3 kez tıklayarak ulaşmak bana garip geliyor. 4 kez denedim ama sırf bu yüzden hep Windows 10'a dönmek zorunda kaldım. Bu olay tamamen kişisel bir durum, belki sen bu duruma aldırış etmeyeceksin.

Bir de @Shadow Ryzen konusunda bahsettiği gibi Windows 11'de sistem boşta bir müddet beklediği zaman anlık bir kilitlenme yaşanıyor. Hala temelinde hazır olmayan bir Windows 11 bana göre.

Son düzenleme:
Kesinlikle değmez. Canavar sistemle dahi Windows 10'a geri dönmüş biriyim.

Arkadaşlar kurdum ve şaşırtıcı bir şekilde Roblox'da ve MC'de en az 15 FPS arttı 25 FPS aldığım oyunda 30 filan oldu Windows 11 gerçektende iyiymiş.

Eğer işlemcin destekliyorsa öneririm. Ama desteklemiyorsa geçmeyin. Çok yavaş çalışıyor desteklemeyen sistemlerde

Sadece işlemcim desteklemiyor Beta zamanlarında da geçiş yapmıştım bazı sorunlar oluyordu ama hız konusunda hızlıydı şu an 2 aydır Windows 11 deyim ve Hızlı ve stabil olan Beta da olan sorunlardan hiçbiri yok gayet iyi şu an

Arkadaşlar kurdum ve şaşırtıcı bir şekilde Roblox'da ve MC'de en az 15 FPS arttı 25 FPS aldığım oyunda 30 filan oldu Windows 11 gerçektende iyiymiş.

Bende de FPS Windows 10'a göre daha stabil geliyor ve birkaç FPS'lik artışlar yaşamıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı