Windows 11'e nasıl geçilmeli?

öylesinekişi

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi Windows 11'e nasıl geçmeliyim? Technopat'a bu konu hakkında bayağı bir yorum okudum bazı kişiler temiz kurulum derken bazıları da güncelleme ile geçebilirsin demişler. Kafam biraz karıştı, sizce ne yapmalıyım? Ayrıca güncelleme ile geçiş yamaya karar verdim diyelim indir ve yükleye tıkla dedikten sonra fazladan bir şey yapmama gerek var mı yoksa kendisi direkt geçecek mi?

Pis kıyafetlerinizin üzerine temiz kıyafetlerinizi giyiyor musunuz? Bir artık, leke kalacağı için elbette giymeyeceksiniz. Ufakta olsa Windows için kırıntı veya sorun olabiliyor güncelleme ile geçince. En güzeli sıfırdan tertemiz kurulum yapmak ardından da arkanıza rahatça yaslanıp tadını çıkarın.

Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Yükseltme şeklinde geçilirse de bir sıkıntı oluşmuyor diye biliyorum.

Pis kıyafetlerinizin üzerine temiz kıyafetlerinizi giyiyor musunuz? Bir artık, leke kalacağı için elbette giymeyeceksiniz. Ufakta olsa Windows için kırıntı veya sorun olabiliyor güncelleme ile geçince. En güzeli sıfırdan tertemiz kurulum yapmak ardından da arkanıza rahatça yaslanıp tadını çıkarın.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı