Windows 11'e Yükseltme Yardımcısı ile geçmek sıkıntı oluşturur mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce laptopumu Windows 11'e yükselttim bu işlemi Windows Update aracılığıyla yapmadım Windows'un kendi sitesinde bulunan yükleme yardımcısıyla yaptım bu şekilde yükseltmenin bir sakıncası varmı?

Bir de laptopum 3, 4 aylık sürekli geçici dosyaları ve harddiskteki gereksiz dosyaları sürekli temizliyorum temiz kurulum almama gerek var mı sizce? Açıkcası içindeki programları ve oyunları tekrar yüklemeye üşeniyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211007_033539_com.android.chrome_edit_167393052307269.jpg
    Screenshot_20211007_033539_com.android.chrome_edit_167393052307269.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz daha iyidir hep ama üşeniyorsanız da kötü bir seçenek değil Yükseltme Yardımcısı.

@Gerçeklik katılıyorum. Bende yükseltme ile geçiş sağladım Bitdefender saçmalıyordu onu kaldırıp tekrar yüklemek durumunda kaldım. Sorun yoksa devam edin netice itibari ile 21H2 olacak sürümü TPM yeni nesil işlemci diyerek Windows 11 diye sattılar piyasaya.

@Gerçeklik katılıyorum. Bende yükseltme ile geçiş sağladım Bitdefender saçmalıyordu onu kaldırıp tekrar yüklemek durumunda kaldım. Sorun yoksa devam edin netice itibari ile 21H2 olacak sürümü TPM yeni nesil işlemci diyerek Windows 11 diye sattılar piyasaya.
Windows 10'a mı vereceklerdi?
Verseler Windows 10'un standartı bozulur, Windows 10 olmazdı. Windows 10 o güncelleme ile Windows 11 olurdu.

Ya açıkcası temiz kurulum bence de mantıklı ama cihazım daha tertemiz 3 4 aylık bir laptop ondan dolayı gerek duymadım ve üşendim açıkçası bir sorun olmaz sanırım yükseltme yaptığım için

Windows 10'a mı vereceklerdi?
Verseler Windows 10'un standartı bozulur, Windows 10 olmazdı. Windows 10 o güncelleme ile Windows 11 olurdu.
Eski sistemle senede 2 defa büyük güncelleme yayınlayıp 1 2 diye devam ediyordu. Başlangıç ve sızıntılarda bu yöndeydi sonradan Win11 uydurdular. Ayrıca bir daha Win sürümü olmayıp güncelleme ile devam edeceklerini söylüyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı