Windows 11'i CMD üzerinden etkinleştirmenin zararlı yönleri var mı?

Genelleme yapmak istemiyorum ama satılan o lisans anahtarları yabancı sitelerde bulunuyor.
Satılın alınan ucuz lisans anahtarını Google'a yazdığımızda dediğim yabancı sitelerde çıkıyor o sitelerde Windows ve Office gibi lisans anahtarları da mevcut.
Yakın zamanda PTTAVM den aldığım lisansı Google 'a yazınca dediğim site çıktı bende Whatsapp üzerinden iletişime geçtim tekrar lisans anahtarı istedim verdiler ama gönülsüz son değişim diye. :) Yani CMD ile yapın geçin.

Dosya Ekleri

• IMG_0112.jpeg
    IMG_0112.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0113.jpeg
    IMG_0113.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 26
Bunun script ile alakası yok ki arkadaşın dediğini diyorum ben
slmgr /skms kms8.msguides.com
Buna benzer bir kod girmesi gerecek bu kod sizi KMS serverine bağlayacak bağlaması sorun zaten
Peki anladım, neyse uzatmanın bir anlamı yok. Biraz daha garantici davranıyorsunuz. Aslında daha mantıklı. Benim dikkatimi bir şey çekmemişti o yüzden öyle demiştim.

Genelleme yapmak istemiyorum ama satılan o lisans anahtarları yabancı sitelerde bulunuyor.
Satılın alınan ucuz lisans anahtarını Google'a yazdığımızda dediğim yabancı sitelerde çıkıyor o sitelerde Windows ve Office gibi lisans anahtarları da mevcut.
Yakın zamanda PttAVM'den aldığım lisansı Google'a yazınca dediğim site çıktı bende WhatsApp üzerinden iletişime geçtim tekrar lisans anahtarı istedim verdiler ama gönülsüz son değişim diye. :) yani CMD ile yapın geçin.

Hocam tam olarak dediğiniz gibi oldu, direkt başka bir satıcıyı taklit ederek satıyorlar Trendyol üzerinde.

Trendyol Destek de yardımcı olmuyor maalesef, dolandırıldım 😃.

Geri
Yukarı