Windows 11'i neden sevemedim?

MacWolf

Hectopat
Makaleler
2
Windows 11 kurdum, bana yavaş geldi. Programlar yavaş açılıyor. Denetim Masası o kadar dağınık ki aradığını bulmak zor. Windows 11 açılışında kapanışında çok yavaş. Windows 10 üzerine kurulup yükseltilirse sorun yok ama sıfır kurulum yapılırsa o kadar yavaş. Beğenmedim ve sildim. Windows 10 geri döndüm diyelim. Tavsiye etmem kimseye tam olgunlaşmamış bir sistem.

Stabilizesi W10’a göre daha kötü genelde herkesin ortak görüşü bu. Fanatizm iyi değildir arkadaşlar. Siz geçiş yaptınız diye en iyisi o değildir. Sen memnunsan memnunsun ama genel olarak W11 sorunlu bir OS.

Windows 10 da ki kolaylık yok,stabile yok, akıcılık yok tarayıcı da bile stabilize sorunları var onu geçtim valorantta 40 fps düşüşü yaşadım 40 40 40.

Hocam algıdan yavaş geliyor sebebi yeni animasyonlar eklemişler herhangi bir şey açarken daha yavaş geliyor animasyonlu şekilde. Onun dışında görsel tasarımı hala bariz eksik. Windows 7'den beri hala aynı Denetim Masası arka planda çalışan aşağı yukarı her uygulama aynı görsel olarak bile değiştirmemişler. 15 yıl olacak hala Windows 7 geç Vista'daki aynı görünen arayüzlü yazılımlara sahipler.

Yeni konular

Geri
Yukarı