Windows 11’in İkinci Büyük Güncellemesi Hazırlanıyor: 23H2

Modernflyouts dene.

Aynen zorunluluk :D 10X tutmayınca 11 deyip yaydılar.

10X zaten normal sistemler için değildi dokunmatik ve çift ekranlı laptop içindi Windows 11 ISO'su ifşa olunca tanıtmak zorunda kaldılar.
Windows 7 güncel teknolojileri desteklemiyor bile. Kullanmanın bir mantığı yok.

Ortalama bir sistemde Windows 10 ve 11'den daha düşük bir performans veriyor bunu da hesaba katmak lazım.

Bir de görev çubuğuna sağ tıklayınca görev yöneticisi seçeneği çıksa yeniden. Mecbur kısayol yapıştırdım masaüstüne.
Çoğu bilgisayarda görev yöneticisinin kısayolu "ctrl+shift+esc" tuş kombinasyonudur siz bunu hiç denediniz mi? Bunu kullanması çokta rahat.

Önceden şarkı çaldığında ne çaldığını görüp şarkı atlama yapabiliyorduk keşke bunu da entegre edebilselerdi. Sırf bu yüzden Modernflyouts kullanmaya devam edicem gibi duruyor.
Bu özelliği sağ alttaki kısma taşımışlar bu da güzel ama eskisi kadar pratik olmuyor.
1648410723436.png

Son düzenleme:
Kaldırıldığını zannetmiyorum çünkü attığınız resimde tasarımı gayet güzel gözüktü gözüme muhtemelen sorun benim PC de.

Ama bende de eski olan ses barı bende çözemedim.
Yeniden başlattım 😀

( Güncellemeden sonra da yeniden başlatmıştım ama bir sorun olmuş demek ki )

Bende güncelleme de yok, yeniden başlayınta da yok hala eski bar.

Abi araştırdım ve Insider yani geliştirici programı kullanıyorsunuz. O yüzden sizde var bir süre sonra ya bütün Windows 11 kullanıcılarına sunulur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı