Windows 11'in nesi kötü?

Geçen arkadaşımın saçma sapan hatalar alıp durmasından dolayı hiç geçmeye yeltenmedim tasarımını da sevmiyorum. Bir gün W10'a driver desteği falan kesilir veya W12 çok iyi çıkar o zaman geçerim.

Sorun yaşayan var, yaşamayan var. Ben yaşamayan taraftayım bu yüzden diyeceğim şudur ki 11'i deneyin, memnun kalmazsanız 10'a geçersiniz.

Dosya gezginindeki sekme özelliği. ViVeTool ile kapatıp öyle kullanıyorum Windows 11'i.

Animasyonları 10 gibi daha seri çalışsa, bir şeye tıkladın mı 1sn gibi gecikmeyi hissediyorsun hemen tepki vermiyor. Bir de tasarımı biraz oynanıp ikonları falan değiştirilmiş 10 ile farkı hissettirmiyor.

Crack aleminden daha tam destek gelmedi

Bir türlü çözemediğim NVIDIA+INTEL ekran kartında masaüstü pencerelerinde bile olan lag sorunu

Daha dün Windows 11 deydim. 6 GB RAM kullanıyordu. Yine dün gece formatla 10 a geri döndüm. Bir baktım 3 GB kullanıyor. Ayrıca arayüz çöp. Çok kasıyor. Oyunlarda çok fark yok ama ara sıra facia şekilde drop yiyor. 2025 yılına kadar Windows 10'dayım.

Yaz gelince bir bilgisayar alacağım, işletim sistemi Windows 10 ile 11 arasında kaldım. Windows 11'in kötu yanları nedir?
Kötü falan değil. Yeni bir bilgisayara 10 yüklemeyin. 10, eski sistemler için iyi. Sen hiç 2015'te üretilen sütü 2023'te doğan bir çocuğa içirir misin? Ben içirmem. O yüzden yeni Windows şart.

Kötü falan değil. Yeni bir bilgisayara 10 yüklemeyin. 10, eski sistemler için iyi. Sen hiç 2015'te üretilen sütü 2023'te doğan bir çocuğa içirir misin? Ben içirmem. O yüzden yeni Windows şart.
12. nesil İ3 ve RX6600 sistem kullanıyorum ve aradaki farkı baya hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…