Windows 11'in yanında macOS Dual boot yapmak

Hocam sanal makine pek sağlıklı olmuyor.

Hocam Technopat'ın bir videosu var Hackintosh ile kurulum yaptıkları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar açılırken seçim yapabiliyorsunuz Windows veya Mac olarak.
Sağlıklı olmadığını nasıl anladınız, deneyiminiz mi var ?
Boot şeklinde de yapılabilir ama işler daha karmaşık olucaktır. Dual boot kullandığım oldu, kurması baya bi uğraştırmıştı. Sanal makine daha uğraşsız güvenli olduğu için söylemiştim. Kendi tercihi tabi ki.

Sağlıklı olmadığını nasıl anladınız, deneyiminiz mi var?
Boot şeklinde de yapılabilir ama işler daha karmaşık olacaktır. Dual boot kullandığım oldu, kurması bayağı bir uğraştırmıştı. Sanal makine daha uğraşsız güvenli olduğu için söylemiştim. Kendi tercihi tabii ki.

Evet daha önce kullandım, normal kullanım için sağlıklı olmuyor. Dual boot kurması biraz karışık ona katılıyorum ama yapılacaksa düzgün yapılmalı diye düşünüyorum.

Sizde öyle oldu diye herkeste sorun çıkacak diye bir şey yok denemekten zarar gelmez.

Sorun çıktı diye bir şey belirtmedim, kurulumu yapmıştım ve bir sorun yoktu fakat sadece heves olarak kalıyor biraz kullandıktan sonra açmıyorsunuz bile.
Normal işletim sistemi tadı alamadım ben, kişiden kişiye değişebilir. Windows'u açıyorum Steam açar gibi farklı bir işletim sistemi başlatıyorum 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı