Windows 2004 güncellemesi bilgisayarı yavaşlattı

• Konuyu başlatan XPLSG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 986
Siseminiz nedir?

HD 5670 EKRAN i5 3330 3.00 3.10 GHz
8 GB DDR3 RAM
Guncellemeden once iyi calısıyor ama guncelledikten sonra agırlasıyor
Ben 1909 kullanıyorum onda bir sıkıntı yok sende 1909'a geçebilirsin.

İstedigim sürüme nasıl gececeğim
Bende gayet hızlı sıfırdan kurulum yapın.

3 Kere yaptım yeniden kurulum ve temiz yaptım.
Temiz kurulum yap güncelleme ile evet olabiliyor öyle şeyler.

3 Kere yaptım temiz kurulum.
Yavaşlattığı falan yok. 2004 sürümü kullanıyorum bazı sorunlar hariç yavaşlama söz konusu değil. Sorun yaşıyorsanız temiz kurulum ile tekrar kurmanızı öneririm. SSD yoksa zaten durum normal.

SSD ile bir alakası yok FPS düşmesi cok yasanıyor.

Son düzenleme:
Media Creation Tool ile USB hazırlayıp temiz kurulum mu yaptınız yoksa yükseltme mi?

Hatayı önce kendinizde aramalısınız. Çünkü bahsettiğiniz gibi bir sorun yok. İllaki bir şeyi yanlış yapıyorsunuz.

Media creation tool ile USB hazırlayıp temiz kurulum mu yaptınız yoksa yükseltme mi?

Hatayı önce kendinizde aramalısınız. Çünkü bahsettiğiniz gibi bir sorun yok. İllaki bir şeyi yanlış yapıyorsunuz.

USB'ye atıp temiz kurulum yaptım. Bir de ben hala 2004 teyim ama anti virus güncellemelerini yapınca iş degisiyor.

Media creation tool ile USB hazırlayıp temiz kurulum mu yaptınız yoksa yükseltme mi?

Sizde illa sorun yok diye başkalarında da sorunsuz çalışacak diye bir kaide yok. 2004 sürümünü bende sıfırdan kurdum önceki sürüme göre oyunlarda ciddi FPS sorunu yaşıyorum bende. Normalde 60 FPS aldığım oyunlarda şu an 40-45 arası seyrediyor.

Bende sorunsuz çalıştığı için böyle bir cümle kurmadım ben. Sayısız Windows 10 2004 konusu açıldı. Hatta sayısız 2004 kaynaklı sorunlarla alakalı konu açıldı. Performans düşüşü yaşayan olmadı. İllaki bir şeyler ters gidiyor. Sorunun kaynağı aranmalıydı.

Geri
Yukarı