Windows 7 3 GB RAM'in %95'ini Kullanıyor

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 10'da bir oyunda aldığım hata nedeni ile (Aynı sorun Windows 8.1'de de geçerli.) diskimde 50 GB'lık yeni bir bölüm açtım ve oraya Windows 7 Home Premium kurdum, bu işletim sistemini deneme sürümü olarak kullanıyorum şuan çünkü ürün anahtarı satın almadım. İşletim sistemi 3 GB RAM var iken PC'yi ilk açtığımda 900 MB RAM kullanırken bir süre açık kaldıktan sonra 2.80'e kadar dayanıyor. Bu açık kaldığı süre ortalama on dakika ve hiçbir şey açık değilken. Bu durum benim bilgisayarımı aşırı kastırıyor. Masaüstü açık iken Google Chrome'u açmam Windows 10'da iki saniye, Windows 7'de neredeyse bir dakika sürüyor. Eskiden Windows 7 kullanıyordum henüz Windows 10 çıkmadığı zamanlarda ama o zamanlar bu kadar RAM kullanmıyordu, dediğim gibi 900 MB ya da 1.1 GB kadar bir RAM kullanıyordu.

DÜZENLEME: Şuan Windows Update ile Checking For Updates (İngilizce *.iso indirmişim sanırım "Güncelleştirmeleri Denetle" demek oluyor.) yapıyorum sizce bu işlemden sonra bu kasma geçer mi?

Ya ben ne diyorum? Windows 10 o oyunda sorun çıkarttığı için ikinci işletim sistemi Windows 7 kullanıyorum yazdıklarımızı düzgün okuyarak cevap verin.

Eski işletim sistemi kullanma diyorum. Hatanın çözümü bulunur. !!!
Minidump Dosyalarını Upload Etme
Neden hangi işletim sistemini kullandığıma siz mi karar vereceksiniz? birçok yöntem denedim aynı sorun ile karşılaşıyorum ama Windows 7'de karşılaşmıyorum, bu sorun Windows 8.1 ve Windows 10'da var, demek ki bir sorun var bu işletim sistemlerinde. Tamam hatta sorunumu da yazayım CS:GO oynarken Windows 7'de oyun 50-60 FPS Windows 8.1 ve Windows 10'da 20-30 FPS'ti şimdi madem çözüm bulunur benim için bu soruna bir çözüm bulursan sana PayPal'dan 20₺ gönderiyorum burda bütün forumun içinde söyledim yalan yok. Ayrıca Google'da aratma 5 sayfa boyunca arattım ve hiçbiri işe yaramayan çözümler.

Yeni konular

Geri
Yukarı