Windows 7 32 Bit'ten 64 Bit'e geçme

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    18

Tekilaa

Decapat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar hepinize merhabalar öncelikle, bugün Çin'den aldığım 2 GB DDR2 667 MHz RAM'im geldi ve şu an toplam bellek 4 GB olmuş durumda. Ama 32 bit kullandığım için 3 GB'ını kullandığını gözlemledim ve biliyordum. 64 bite yükseltirken ne yapmalıyım, nasıl yapmalıyım, nelere dikkat etmeliyim? Hangi sürümü tercih etmeliyim? Daha önce Windows 8 ve 10 kullanmadım.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi 64 bit yapacağın için her halükarda format atmak zorundasın. Format atmışken Windows 10 yükleyip bir dene eğer beğenmezsen tekrardan windows 7 64 bit yüklersin. Sisteminde ssd yok ise ssd al mutlaka (y)

Hocam 64 bit sistem yüklemek için baştan 64 formatı yazdırıp kurmanız gerekecek. Format atacaksınız yani. İşlemcinizi de yazarsanız sevinirim. Oyun için kullanacaksanız Windows 7 kullanmanızı tavsiye ederim. Bana 667 MHz RAM düşük geldi. Ne kadar iyi olur orası ayrı.

Hocam 64 bit sistem yüklemek için baştan 64 formatı yazdırıp kurmanız gerekecek. Format atacaksınız yani. İşlemcinizi de yazarsanız sevinirim. Oyun için kullanacaksanız Windows 7 kullanmanızı tavsiye ederim. Bana 667 MHz RAM düşük geldi. Ne kadar iyi olur orası ayrı.
core 2 duo e4500 (OC) kullanıyorum fakat e8500 işlemciyi takacağım sizce ilk işlemciyi takıp mı yükselteyim?
evet oyun için

core 2 duo e4500 (OC) kullanıyorum fakat e8500 işlemciyi takacağım sizce ilk işlemciyi takıp mı yükselteyim?
evet oyun için
Windows 7 hocam. Hem de hiç 10 falan da kullanmamışsınız onun derdini çekmeye değmez oyun keyfinizden hiç ödün vermeyin. :)
İyi Forumlar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı