Çözüldü Windows 7 64 Bit Uygulamalarda DLL Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emredies

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Kısa bir süre önce 32 bit bilgisayarımı 64 bit'e yükselttim fakat eve getirdiğimden beri hiç bir oyunu çalıştırmadı. Steam oyunları hariç Pes 2018 Fifa 18 gibi oyunları açarken DLL hataları alıyorum. Bir sürü program yükleyip DLL'leri onarmayı ve yeniden yüklemeyi denedim fakat ne yaparsam yapayım yine aynı hata 0 sorun görünüyor.

Fakat yine hata alıyorum bir DLL'yi yaptım derken başka bir DLL çıkıyor önüme 32 bit iken böyle bir sorunum yoktu acaba 64 bite geçen herkeste mi oluyor bu sıkıntı? Lütfen çözümünü detaylı bir şekilde anlatır mısınız eğer ki olmazsa Skype ve telefon ile yardım eden arkadaşları da arıyorum çok teşekkürler.

Not; Sadece oyunlar da değil Photoshop gibi programlarda da aynı hatayı alıyorum.
Adsız.png

Çözüm
Visual C programını indirin.
Visal Studios C indirmelisin.
2017 olmaz ise 2012 2013 gibi sürümlerini dene.
Kodu yazıp arat indir çözülür.
Yetersiz ve yanlış önerilerinizi kendinize saklayın. Konu hakkında fikriniz yoksa da mesaj yazmayın arkadaşlar. Basit bir Redist kurulumu için IDE kurdurmak da nedir?!...
Buradan hangisini indirmem gerek önerin var mı ? Birini indirmem yeterli mi?
Hatada VCRUNTIME140.DLL'nin eksik olduğu yazıyor. Bu DLL'yi içeren kütüphaneyi indireceksiniz. Buyurun veritabanımız:

DLL Dosyaları Veritabanı

Yüklenmesi gerekenler:
Bu hatayı almanızın en önemli nedeni 2009'da çıkmış ve artık güncelleme almayan bir işletim sistemi kullanıyor olmanızdır. Windows 10'a geçiniz. 2015'te çıkmış bir kütüphane ile yazılmış uygulamayı Windows 7'de pat diye açamazsınız.
Teşekkürler sorunum çözüldü. DLL hatası almıyorum artık fakat oyundan atma problemi yaşıyorum. Şimdi de siyah ekrandan sonra oyundan atıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual C programını indirin.
Visal Studios C indirmelisin.
2017 olmaz ise 2012 2013 gibi sürümlerini dene.
Yetersiz ve yanlış önerilerinizi kendinize saklayın. Konu hakkında fikriniz yoksa da mesaj yazmayın arkadaşlar. Basit bir Redist kurulumu için IDE kurdurmak da nedir?!...
Buradan hangisini indirmem gerek önerin var mı ? Birini indirmem yeterli mi?
Hatada VCRUNTIME140.DLL'nin eksik olduğu yazıyor. Bu DLL'yi içeren kütüphaneyi indireceksiniz. Buyurun veritabanımız:

DLL Dosyaları Veritabanı

Yüklenmesi gerekenler:
Bu hatayı almanızın en önemli nedeni 2009'da çıkmış ve artık güncelleme almayan bir işletim sistemi kullanıyor olmanızdır. Windows 10'a geçiniz. 2015'te çıkmış bir kütüphane ile yazılmış uygulamayı Windows 7'de pat diye açamazsınız.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı