Windows 7 64 Bit'ten Windows 8 32 Bit'e Yükseltme

beanliyo

Hectopat
Arkadaşlar benim eski masaüstü bilgisayarımda Windows 7 64 Bit yüklü. Ben de Windows 8'e çevirmek istiyorum Burak Alkan'ın verdiği linklerden. Windows 8 32 bit yüklesem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
64 bit işletim sisteminden 32 bit'e geçemezsin. Harddisk'de yüklü olan işletim sistemi komple silip temiz bir kurulum yapacağım dersen yüklenebilir.

Windows 7 bit kullanmaktayım, 1.50 GB RAM var. Windows 8 64 Bit'e geçecektim, 2 GB RAM istiyor. Şimdi gelelim konuya: Widows 7 64 Bit'ten Windows 8 Pro 32 Bit'e Geçiş yapabilir miyim?

Yapabilirsin tabii ki. Çok kolay hem de, burada açıklamaya gerek bile yok Windows 8 o kadar yardım ediyor ki hiç bilmeyen birisi bile hiç kafasını yormadan adımları takip ederek kolayca Windows 8 yükseltebilir.

Yine de istersen buradan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada 32 bit değil de, 64 bit yükseltmeni tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı