Windows 7 Aero Özelliğini Aktifleştiremiyorum

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba, Windows 7 Kullanıcısıyım ve windows 7'ye "Custom Resoulition" adında program kurmuştum amacım 1366x768 destekli monitörde 1920x1080 çözünürlük elde etmekti ancak bu işlemci yaptıktan sonra bu sefer windows 7 Aero özelliğini kaybetti sorun gidericiden denedim başarılı olamadı tekrar aero'yu nasıl kurabilirim?

Onu kurmak için vaktim yok çünkü henüz satın almadım...
Ancak şuan windows 7 ile ilgili sorunum var ve halledilmesi için destek arıyorum.
Ayrıca Windows 8 benim bilgisayara göre daha performanslı olmuyor tam tersi daha kötü çalışıyor daha çok takılmalar meydana geliyor bi ara denemiştim.
Ekran kartı ile arasında uyumsuzluk veya ekran kartı eski kaldığı için windows 8 bu ekran kartına göre daha çok yük bindiriyor.
ATI Mobility HD 5470 (512 MB) ekran kartı.
Windows 8 bana göre öyle kötü çalışıyor ki opengl kullanan çok grafik harcamayan basit bir piyano yazılımı olan "Synthesia" windows 8'de anormal bir fps düşüklüğü yaşıyor ayrıca yazılarda oldukça çürük bir grafik meydana geliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı