Çözüldü Windows 7 Ağ Simgesi Bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlperenAydemir

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, Yakın zamanda bilgisayarımı 8.1'den Windows 7 Home Premium'a geçirmiştim. Birkaç saat önce Wi-Fi simgesi (ağ simgesi) kayboldu ama tam öyle değil. Ağ simgesinin olduğu yerde bir simge var ama şeffaf ve sağ veya sol tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Denetim Masası'ndan ağ ayarlarından baktığımda ev internetine bağlı olarak gözüküyor ama Steam'e falan girdiğimde ağ bağlantısı olmadığını gösteriyor. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam Wi-Fi'mı Ethernet'mi kullanıyorsunuz?

Hocam daha yeni geliyor galiba Explorer exeyi kapatım açtım tekrar Windows'u yeniden başlatmak gerek dedi. Acaba bilgisayara virüs falan bulaşmış olabilir mi bayağıdır bir sürü crack indirmiştim.

Hocam Wi-Fi'mı Ethernet'mi kullanıyorsunuz?

Hocam daha yeni geliyor galiba Explorer exeyi kapatım açtım tekrar Windows'u yeniden başlatmak gerek dedi. Acaba bilgisayara virüs falan bulaşmış olabilir mi bayağıdır bir sürü crack indirmiştim.

Hocam bir aralar bende de böyleydi explorer'ı kapatıp açınca düzeliyordu. Crack ile ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı