Çözüm Windows 7 api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raimondex

Hectopat
Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim. Ancak internet üzerinden yüklediğim birçok programda hata alıyorum. (Bu hataları Windows 10'da almıyordum.)

Unity'de "Program, api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlamıyor." hatası alıyorum. Bu hata hakkında araştırma yaptım ve Windows'u Update etmem gerektiğini söylüyorlardı. Update ettim. ardından bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden güncelleme geldi, tekrar tekrar güncellememe rağmen daha birçok güncelleme geliyor ve yaklaşık 4 saattir güncellemeye devam ediyorum. Bunun başka çözüm yolu var mıdır?

Bilen veya bir fikri olan varsa yazabilirse memnun olurum. Tekrar İyi Forumlar.

Hata Resmi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca Windows 7'ye geri dönmek büyük bir hata olmuş. Windows 10'dan neden vazgeçtiniz ?
Windows 10'dan memnundum ancak elimde Windows 10 format için USB bellek vardı onu bozmuşum sanırım Ben de geçici süreliğine bi nostalji yapayım dedim ve Windows 7 yükleyiverdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…