Windows 7 Başlangıç Onarma Sorunu

hemsirmidiycez

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Bilgisayarıma Windows 7 Ultimate ve Kali Linux kurdum ve bir süre sonra Windows açılmaz oldu. Sürekli başlangıç onarma ekranı geliyordu ve onar dediğimde ise onarma ekranı açılıyuor ve mavi bir ekran geliyor. Bu ekrada hiçbir seçenek olmuyor. Kurulum yaptığım USB ile onarmayı denedim fakat gerekli dosyaları yükledikten sonra yine o mavi ekranda kalıyor. Bilgisayarımı açamadığım için USB üzerine ubuntu kurdum ve linux ile windows kurulu bölümleri biçimlendirdim. Tekrar windows 7 kurdum ve yine aynı sorunu yaşadım.

Sistem: intel core 2 duo işlemci, 4 GB DDR3 RAM. 320 GB HDD. Bilgisayar modeli Acer Aspire 5739G laptop.

7 yıldan beri kullanıyorum ve HDD'nin ölmüş olabileceğini düşünüyorum. Açılış çok yavaş gerçekleşiyordu sonrasında da hataları almaya başladım. Yardımnızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı