Windows 7 "Bu Windows kopyası orijinal değil" hatası

MadenciTR

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Windows 7'mde sağ altta "Windows 7 Yapı 7601 - Bu Windows kopyası orijinal değil" diyor ve bayağı bir zaman böyleydi. Etkinleştirme anahtarım yoktu, nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'mde sağ altta "Windows 7 Yapı 7601 - Bu Windows kopyası orijinal değil" diyor ve bayağı bir zaman böyleydi. Etkinleştirme anahtarım yoktu, nasıl yapacağım?
Hocam anahtarınız yoksa yapabileceğiniz bir şey yok sanırım. Zaten çok da önemli bir şey değil.

Windows 7 desteği bitti, belirtmek isterim ve orijinal olmayan bir Windows sürümü kullanıyorsunuz.

Hocam orijinal ISO dosyaları için konu açılmış, indirebilirsiniz:

Windows 7 desteği bitti, belirtmek isterim ve orijinal olmayan bir Windows sürümü kullanıyorsunuz.

Desteği bitti, biliyorum. Normalde 8.1'e geçmek isterim ama bilgisayar biraz eski. 2009 yılında Windows klasörü oluşmuş. İşlemcisi Intel Celeron B800, 500 GB HDD var ve 4 GB RAM'e sahip.

Desteği bitti biliyorum normalde 8.1'e geçmek isterim ama bilgisayar biraz eski, 2009 yılında Windows klasörü oluşmuş. İşlemcisi Intel Celeron B800, 500 GB HDD var ve 4 GB RAM'e sahip.

Klasörün 2009 yılında oluşma sebebi Windows 7'nin 2009 yılında çıkması. Sistemin 8.1 kaldırır.

Desteği bitti, biliyorum. Normalde 8.1'e geçmek isterim ama bilgisayar biraz eski. 2009 yılında Windows klasörü oluşmuş. İşlemcisi Intel Celeron B800, 500 GB HDD var ve 4 GB RAM'e sahip.
Hocam o zaman direkt bilgisayara hiç format atılmamış demektir. Önerim Windows 8.1 kurmayı denemeniz. Olmazsa da yine de direkt bilgisayara format atmanızı öneririm.

Klasörün 2009 yılında oluşma sebebi Windows 7'nin 2009 yılında çıkması. Sistemin 8.1 kaldırır.

Tamam, eğer yapabilirsem 8.1 indirmeyi deneyeceğim. Umarım açılır, yoksa bilgisayar kişisel değil, ailemle kullanıyorum ve bozulursa kötü olur.

Geri
Yukarı