Windows 7 CD'siz, USB'siz format atmak

Ben defalarca yaptığım halde neden çökmedi? Hem de birkaç gün sonra çöktüyse bununla alakalı bir şey değil.
HDD ile format atmak sağlıklı bir yöntem değildir. HDD'ye zarar verebilir, sistem sağlıklı bir şekilde yüklenemediği için benim bilgisayarda olduğu gibi birkaç gün sonra açılamayabilir.

HDD ile format atmak sağlıklı bir yöntem değildir. HDD'ye zarar verebilir, sistem sağlıklı bir şekilde yüklenemediği için benim bilgisayarda olduğu gibi birkaç gün sonra açılamayabilir.
Sende sistem çöktü diye bu sağlıklı yöntem değil demek doğru olmaz. USB veya CD ile format atıp aynı gün sistemin çöktüğü oluyor.

Son düzenleme:
format atmak için kullandığımız usb yi bir daha içine dosya atmak amaçlı kullanabiliyomuyuz ?

format için usb kaç gb olmalı ?
Sen 8 GB'lık bir USB al. İşini görür. USB'yi tabiki dosya atmak için kullanabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 7 için 4 GB USB bellek yeterlidir, aynı şekilde Windows 8.1 için de. Windows 10'un ilk sürümleri için de yeterliydi ancak kalıpların boyutu arttı, artık yetmiyor.

Format fiyatları arttı ama format için bakkallara ihtiyacınız yok, kolayca kendiniz de atabilirsiniz. 2006'da Windows Vista'nın çıkışıyla birlikte bir program kurmaktan farkı kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehber her ne kadar Windows 10 için olsa bile yöntemler ve yapılacak adımlar Windows 8.1 için de, 7 için de çok benzer.
Format atmak için kullandığımız USB'yi bir daha içine dosya atmak amaçlı kullanabiliyor muyuz?
Evet, kullanabiliyorsunuz. Formatı attıktan sonra biçimlendirip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı