Windows 7 den 8 e geçme

KnightNight

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar..

Ben windows 7 kullanıyorum ve ürün anahtarı satın alıp windows 8.1 e geçmek istiyorum fakat bazı yerlerde okuduğum kadarıyla direk 8.1 e geçiş yapamıyormuşum. 7 den 8 e nasıl geçiş yaparım lütfen yardım.

Win 7 den 8.1 e nasıl geçiş yaparım ?

Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Win 7'den Win 8.1'e geçiş yapılabiliyor diye biliyorum. İlk önce https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-8-1-rtm-türkçe-İndirme-bağlantıları.28515/ buradan iso dosyasını indirin. Sonra Daemon Tools kurun. Oradan iso'yu seçip rahatlıkla kurabilirsiniz.

Cevap için teşekkür ederim. Bu indiriceğim %100 orjinalmidir acaba ? kullandığım ekran kartım kesinlikle uyumlu çalışmıyor da

Orijinal, el değmemiş sürümdür. Eğer öğrenciyseniz de DreamSpark' a göz atın.

Çok teşekkürler ilginiz için sabahtan beri bakmadığım yer kalmadı sürekli türlü türlü yazılar var =) Öğrenci değilim fakat eş dost arkadaş bulabilirim =)

İyi olur sizin içinde. Cebinizde kalır paranız. :)

Windows 7' den direk Windows 8. 1 geçiş yapabilirsin. Arkadaşın verdiği sürüm orijinaldir. Oradan indirdikten sonra USB hazırlayıp kurulum yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı