Windows 7 DirectX hatası

MsGrkm

Decapat
Daha fazla  
RAM
2gb
SSD veya HDD modeli
250 GB HDD
Ekran kartı
Atı Radeon x1050
Anakart
Asus P5GC-MX
İşlemci
Intel core Duo 2 2.0 ghz
Merhaba Benin bilgisayarım eskiden Windows 8.1'di
Oyunlarda kasma nedeniyle Windows 7 yükledim. 8.1'de DX11 oyunları oynarken 7'de oynayamıyorum.
(Not: Ekran kartım DX9)

Şimdiden teşekkürler.

DirectX sürücüsünü indirip kurar mısınız?

DirectX sürücüsünü indirip kurar mısınız?

Kurmaya çalıştığımda sertifika hatası veriyor. DxDiag'da zaten sürüm DX11.

Hatayı arıyorum hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurmaya çalıştığımda sertifika hatası veriyor. DxDiag'da zaten sürüm DX11.
Windows güncelleştirmelerini yap.

Hatayı arıyorum hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows güncelleştirmelerini yap.

Abi güncelleştirme yapmaktan korkuyorum.
Çünkü D diskinde 60 GB'lık resimler var ve içinde virüs var. Güvenlik güncellemesini yapınca silinir diye korkuyorum.

DX11 oyunlarını DX9 ekran kartıyla nasıl oynuyordun? Fizik kurallarına aykırı🤣.Yanlışın var bence hocam çünkü ben eskiden DX11 oyununa DX10.1 ekran kartıyla girmeye çalıştığımda çalışmıyordu. Eğer DLL hatası veriyorsa hatalarda veya hatada yazan tüm DLL dosyalarını indirip oyun klasörüne at.

DX11 oyunlarını DX9 ekran kartıyla nasıl oynuyordun? Fizik kurallarına aykırı🤣.Yanlışın var bence hocam çünkü ben eskiden DX11 oyununa DX10.1 ekran kartıyla girmeye çalıştığımda çalışmıyordu. Eğer DLL hatası veriyorsa hatalarda veya hatada yazan tüm DLL dosyalarını indirip oyun klasörüne at.
Hocam doğru söylüyorum 8.1 iken oynaya biliyordum ama 7ye geçince dx11 hatası almaya başladım Dll hatası vermiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı