Windows 7 Etkinleştirme Sorunu

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Windows 7 64 bit Ultimate kullanmaktayım. Crack sevmediğim için loader vb. etkinleştirme kullanmıyorum. Onun yerine deneme süresi sıfırlama kullanıyordum. Fakat komut istemine "slmgr -rearm" yazınca hata vermeye başladı. Normalde bu kodla sıfırlanması gerekirdi ama olmadı. Çekirdek sürücüsü olmayan bilgisayar çalıştırıyor gibi bir ifade çıkıyor ve bir hata kodu veriyor.
a.JPG
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Youtube'a Kmspico yaz, indir ve kur sorunun çözülecek.
KMC bilgisayarın tüm ayarlarını alt üst ediyor. Win10'da en sağ alttaki yazı gitsin diye kullandım bilgisayara girmeyen virüs kalmadı. KMOS KMC Auto programları tehlikelidir CPU sorunlarına nedne olur. Bilgisiz bir şekilde kullanılması dediğim gibi %100 CPU sorunu gibi problemlere sebep olabilir.

@MKara96 Windows7 kullanıyorsun neyin crack'inden bahsediyorsun dostum :) Loader kullan geç çok takılma artık bunu korsan niyetine bile saymıyorlar. Hayır win10 kullanıp KMOS ile etkinleştirmeye çalışsan tamam derim de win7 den artık tüm destekler kesildi. Uğraşma yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'ye KMS olmadan bile etkinleştirme yapılabiliyor. Herhangi bir Loader yazılımı ile sistemi sınırsız lisanslayabilirsin. Uğraşmaya değmez bu deneme sürümü ile. Loader yazılımını da düzgün bir siteden indirdiğin sürece sisteme virüs bulaştırmaz, işlemci kullanımını da artırmaz.

Windows 7 64 bit Ultimate kullanmaktayım. Crack sevmediğim için loader vb. etkinleştirme kullanmıyorum. Onun yerine deneme süresi sıfırlama kullanıyordum. Fakat komut istemine "slmgr -rearm" yazınca hata vermeye başladı. Normalde bu kodla sıfırlanması gerekirdi ama olmadı. Çekirdek sürücüsü olmayan bilgisayar çalıştırıyor gibi bir ifade çıkıyor ve bir hata kodu veriyor.
Eki Görüntüle 343223Eki Görüntüle 343224
Loader kullanabilirsiniz.

Zaten crack sevmediğim için konu açtım. Yoksa ben de biliyorum Loader, KMS kullanmayı. Zaten zamanında Crack vb. acısını çektiğim içindir ki burada konu açtım. Mesajlarınız için teşekkürler ama çözüm önerileri ile gelirseniz sevinirim. Mesaj yazmak için mesak yazmayalım.
KMC bilgisayarın tüm ayarlarını alt üst ediyor. Win10'da en sağ alttaki yazı gitsin diye kullandım bilgisayara girmeyen virüs kalmadı. KMOS KMC Auto programları tehlikelidir CPU sorunlarına nedne olur. Bilgisiz bir şekilde kullanılması dediğim gibi %100 CPU sorunu gibi problemlere sebep olabilir.

@MKara96 Windows7 kullanıyorsun neyin crack'inden bahsediyorsun dostum :) Loader kullan geç çok takılma artık bunu korsan niyetine bile saymıyorlar. Hayır win10 kullanıp KMOS ile etkinleştirmeye çalışsan tamam derim de win7 den artık tüm destekler kesildi. Uğraşma yani.
Sorunu çözdüm. Öncelikle mecburen loader ile sistemi orijinal yaptım. Daha sonra Windows Activation Sistemini onarma aracı olan MBR Gnerator adlı arac ile Aktivasyon sistemini sıfırladım. Ve sonuç olarak mecburen yapmış olduğum crack'i kaldırmış oldum. Ve kaldırma işlemi sonunda tekrar 30 günlük deneme sürümü ile başladı. Not: Loader'i yapmadan direk MBR Generatör ile aktivasyon sistemini sıfırlayıp yapıyım demeyin olmuyor. Önce loader sonra loaderi kaldırmak için MBR Generatör sonuç cracksiz Windows.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı