Windows 7 Format Atma

Swelyz

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 Bilgisayara Windows 7 kurmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Home x64 bit olacak şekilde olmasını istiyorum.

1 Adet 16 GB Usb

1 Windows 10 İndir | Saglamindir buradan bu dosyayı indiriyoruz.

2 Windows 10 pro'dan Windows 10 Home'a nasıl dönülür? buradan da home olarak ayarlıyacağız.

3 Windows 7 USB/DVD Download Tool bu program ile indirdiğimiz iso dosyasını tool ediyoruz

Bu işlem bittiksen sonra bilgisayarı kapatıp flashı bilgisayara takıp bios'dan usb'yi seçmelisin

Bios giriş için bilgisayar açılırken F12 - F8 gibi tuşlardır açılırken görebilirsin giremediğin zaman yeniden başlat ve tekrar bios'a girmeyi dene

Bios a girip USB seçtikten sonra diski biçimledirmek ve windows 10 kurarak işlem bitmiş oluyor

Windows 7'yi kurmak istediğimi belirttim.

Windows 10 Bilgisayara Windows 7 kurmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Home x64 bit olacak şekilde olmasını istiyorum.
Windows 7 İndir - Torrent Mafya
https://saglamindir.net/windows-7-indiral-starter-full-indir/

- Bu iki siteden birini kullanarak win7 indir
- Sonra rufus adlı program ile en az en az 4 (garanti olsun diye 8) gb'lik bi USB'ye entegre et
- Sonra bilgisayarı yeniden başlatıp BİOS'dan bilgisayarın depolama aracını USB olarak seçiyoruz (İnternette nasıl yapılacağı vardır)
- Sonra bilgisayarı tekrar yeniden başlattıktan sonra karşımıza win7 kurulum sihirbazı çıkıyor sihirbazı başarılı bi şekilde atlattıktan sonra (Bunun da nasıl yapılacağını internette bulabilirsin) win7 kullanıma hazır

Youtube de Technopat'ın kendi kurulum rehberini izleyebilirsin aynı aşamaları uygulaman yeterli sadece win7 kullanman gerekir.

Teşekkürler.

Sağlam indir sitesinden Windows indirmeyin, düzenlenmiş bir ISO iniyor.

Windows 7 Professional Service Pack 1 x64: (Kendim upload ettim, orijinal)

Bu benim için de iyi oldu. Teşekkürler
Hem benim içinde win7'nin Home Basic sürümünü upload edip orijinal hale getirebilir misin lütfen?

Windows 10 biliyorum orjinal sitesinden indirip usb'ye attım formatı bir kaç kez attım tecrübeliyim win 7 için emin olamadım sorayım dedim
Hocam aynı aşamalar sadece win7 iso dosyası kullanıcaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…