Windows 7 format ekranında klavye ve mouse çalışmıyor

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. Ben yeni bir sistem topladım kendime ve direkt Windows 10 yükledim. Bayağıdır kullanıyorum ama bir türlü alışamadım. Windows 7'ye dönmek istiyorum ama dönemiyorum. Format ekranında mause klavye devre dışı kalıyor. Windows 8 veya Windows 10 kurulumunda böyle bir sorun olmuyor. Sadece Win7'de oluyor. Bilgisayarcıya getirdim 50 TL'ye yapabileceklerini söylediler. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızda PS2 portu varsa oraya PS2 uyumlu bir klavye ya da mouse takarak yapın.

Arkadaşlar merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. Ben yeni bir sistem topladım kendime ve direkt Windows 10 yükledim. Bayağıdır kullanıyorum ama bir türlü alışamadım. Windows 7'ye dönmek istiyorum ama dönemiyorum. Format ekranında mause klavye devre dışı kalıyor. Windows 8 veya Windows 10 kurulumunda böyle bir sorun olmuyor. Sadece Win7'de oluyor. Bilgisayarcıya getirdim 50 TL'ye yapabileceklerini söylediler. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar...
Hocam Windows 7'nin desteği 2020'de bitiyor. Yeni sisteme Windows 7 hakaret olur. Hocam kendinize zaman tanıman lazım alışman için bende hemen alışamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı