Windows 7 format hatası

ozan can

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün bilgisayarıma başka işlemci taktırdım sonra uygun olmadığını öğrendim geri eskisini taktım eve gidince Windows ekranında mavi ekran hatası vermeye başladı. Ben de bilgisayarcıya götürdüm format atmak lazım falan dedi bugün bilgisayarı aldım. Bu sefer de "Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı, yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere tamamı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın” hatasını aldım. Başka sitede shift+f10 tuşuna basın dediler ama cmd 1 saniye görünüp geri kapandı lütfen yardımcı olun iyi forumlar.

Format sırasında bir hata olmuş olabilir, başka bir bilgisayarcıya götürmek yada temiz bir kurulum yapmak buna en kolay çözüm gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı