Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi fotoğraflar karanlık görünüyor

DarknessLord

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba
Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi ile açtığım herhangi bir fotoğraf karanlık gözüküyor başka programlarla açtığımda sorun yok bir çözümü varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

Bu arada monitörüm Samsung SyncMaster 940BW, ekran kartım ZOTAC GeForce 9800GT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Görüntü kısmındaki renk ayarlarını bir kontrol edip ayarla.
Win 8.1 kullandığım için Windows 7 de o ayarlar nerede tam emin değilim.
"Rengi ayarla" adlı bir bölüm bulabildim orada birkaç test gibi şeyler var ortadaki nokta görünmeyene kadar arttırın azaltın gibisinden fakat benim sorunumun bu şekilde olduğunu düşünmüyorum sadece windows fotoğraf görüntüleyicisi karanlık gösteriyor diğer programlarda sorun yok

İnternette dolaşırken Recep Baltaş'ın Samsung monitörlerde böyle otomatik bir ayarlama mı ne varmış diye yazdığını gördüm Recep abi eğer yardım edebilirsen çok sevinirim

Dediğim şekilde oradan öncelikle bir ayarlayın. Şayet düzelmezse olmazsa bakalım.
Ayarları yaptım yine sorun var karanlık gösteriyor

Ekran kartınızı güncelleyin.
Ekran kartım zaten son sürümde GeForce Experience yüklü ekran kartımla ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Ayarları bahsettiğim yerden olmakta. IrfanView - Official Homepage - one of the most popular viewers worldwide Bu yazılımla fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz veya Windows 8.1 e geçebilirsiniz.
Windows 8'e geçmeyi planlıyorum bakalım haftaya gelecek olan yeni update hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı