Windows 7 hala kullanılabilir mi?

Güncellik takıntın yoksa devam edebilirsin Windows 7 de.

Güncellik takıntım yok. Güncellik istesem zaten Windows 8 Pro almıştım kutusu açılmadı hiç. 2013'de indirimde iken almıştım. Windows 8 kurduktan sonra DC Updater kullanarak 8.1'e yükseltmek mantıklı mıdır? Şu an internette bulamadım eski harddiskimden çıkmıştı DC Updater programı.

Güncellenebilir de Windows 7 daha kullanışlı geliyor bana. Ben sizin yerinizde olsam Windows 7 de kalırdım.

Ben de kalacağım hocam.
Windows 7 eskimizin efsanesiydi. Sonra 8 çıkardılar ama tutmadı. 8.1 idare ederdi çünkü az ram ve yer kaplayıp çok hızlı ve stabil çalışıyordu ama bazı oyunlarda heryer bozuk olunca kullanıcılar geri döndü Windows 7'ye. Sonra 10 çıkardılar ve Windows 7'nin fişini çektiler ama tespit ettiğim güncellemeleri yüklemedim ve rahatça kullanıyorum.

Ben disk görüntüsü kullanarak 8.1'den 10'a geçmiştim sorun çıkmamıştı.
7'den 8'e geçiş yaptım hocam. 8.1'e geçmeyi düşünüyorum bugün. DVD'den kurdum. Ürün anahtarını da girdim şu an Windows 8 Professional ama güncelleme desteği almadığı için 8.1 kuracağım galiba.

Windows 8'den 8.1 disk görüntüsüyle bedava geçiş var mı? Windows 8.1'den 10'a var ama 8'den 8.1'e yoksa çok saçma olur.

Güzel bir anti virüs programıyla tabii ki kullanılır Efsaneyi bırakmak doğru olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…