Windows 7 halen kullanılır mı?

pwomwpw

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 GB RAM
SSD veya HDD modeli
296 GB HDD
Ekran kartı
Nvidia Geforce G105M 512 MB (Note Book)
İşlemci
Intel Core i3 cpu 4 cekirdekli
Arkadaşlar, bende aktif olarak kullandigim eskiden Windows 10 en son surum kullaniyordum berbat calisiyordu sanki laptopta 1GB RAM varmis gibi calisiyordu sonra Windows 10 LTSB 2016 gecti ancak yine de cok gec calisiyor mavi ekran veriyor, cok RAM yiyor falan. Sizce 2024 yilinda hâlâ Windows 7 kullanilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, bende aktif olarak kullandigim Windows 10 LTSB 2016 olan bir laptopum var. Mavi ekran veriyor, cok RAM yiyor falan. Sizce 2024 yilinda hâlâ Windows 7 kullanilir mi?

Güvenlik sorunları var, 2023 Aralık 2024 Mart arası kullandım ama eski hissiyatı yok.

Windows'ta bir bağımlılığın yoksa Linux kurmak iyi olur. Windows 7'yi çok basit işler yapıyorsan kullanabilirsin; video, yazı okumak, müzik vs.

Ben TL Launcher, craft Rise, Zula, Point Blank, Far Cry 3, GeForce NOW gibi oyunlar oynuyorum Linux desteklemiyor.

Yakın zamanda değiştirmeyecekseniz SSD alın takın Windows 10'da bayağı rahat ettirir

Yakın zamanda değiştirmeyecekseniz SSD alın takın Windows 10'da bayağı rahat ettirir.

SSD alamaz iseniz ama yine de Windows 10 güncel olsun derseniz 1507 sürümünü kullanabilirsiniz. Güvenlik sorunları var ama Steam Google gibi son sürüm isteyen uygulamaları kastırmadan kullanabiliyorsunuz. Performansıda çok iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…