Windows 7 içine Windows 10 kurmak

KorSanMil

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
2 gb
SSD veya HDD modeli
80 Gb Hdd
Ekran kartı
6600 GT
İşlemci
İntel Pentium 4
Bahsettiğim şey şu hani insanlar Windows 10 içine Windows 7 yükleyip virüs videoları falan yapıyolar ya ben de onun tam tersinden bahsediyorum.

konya.PNG

Ekran Kartım 6600 GT.

Onları sanal makine ile yapıyorlar. YouTube'da detaylı videolar var oradan bakabilirsin. İnternetten ISO dosyası indirip sanal makineye Windows 10 kuracaksın. Fakat RAM miktarı az açılır mı onu bilemem RAM'de vermen lazım.

VMware veya VirtualBox ile yapabilirsiniz. VirtualBox ücretsizdir.

Onları sanal makine ile yapıyorlar. YouTube'da detaylı videolar var oradan bakabilirsin. İnternetten ISO dosyası indirip sanal makineye Windows 10 kuracaksın. Fakat RAM miktarı az açılır mı onu bilemem RAM'de vermen lazım.

İşte ben de sanal makine yapmak istiyorum Windows 10 yapınca kasıyor ve indirdiğimde Windows 10'da HDD Full iken Windows 7'de ise 40 GB falan. Yani arkada gereksiz her şeyi indiriyor windows.old'u da siliyorum hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte ben de sanal makine yapmak istiyorum Windows 10 yapınca kasıyor ve indirdiğimde Windows 10'da HDD Full iken Windows 7'de ise 40 GB falan. Yani arkada gereksiz her şeyi indiriyor windows.old'u da siliyorum hala aynı.

Windows 7 kuracakmışsınız karıştırmışım pardon. @Recep Baltaş'ın gösterdiği programı kurup yapabilirsin. Sisteminde depolama çok az. Taşınabilir HDD falan takıp halledersin onu.

İşlemciniz yetersiz zaten Windows 10 için gördüğüm kadarıyla. Sanal makinede performans daha da düşük olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı