Windows 7 internete bağlanmak

Efe Kaçmaz

Picopat
Daha fazla  
İdareten eski 2018'den beri açılmamış Windows 7 PC'yi kullanacağım mobil veri ile bağlanabiliyorum fakat kablosuz ağ direk gözükmüyor hiçbir kablosuz ağ gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ve Windows 7'ye USB'siz format nasıl atılır?

İdareten eski 2018'den beri açılmamış Windows 7 PC'yi kullanacağım mobil veri ile bağlanabiliyorum fakat kablosuz ağ direk gözükmüyor hiçbir kablosuz ağ gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ve Windows 7'ye USB'siz format nasıl atılır?

Kablosuz sürücüsü kurulu olmayabilir ondan görmüyorsundur. Sistem içerisinde recovery dosyaları varsa USB'siz sıfırlayabilirsin. Yoksa USB gerekli.

USB gerekli sayın hocam Rufus ile yazdırmanız lazım ve Wi-Fi sürücüsü için Donanım ID lazım peki o nasıl oluyor? Aygıt Yöneticisi > Ağ Denetleyicisi > Ayrıntılar > Donanım Kimlikleri.
En üstteki ID'yi kopyalayın ve Google üzerinden yapıştırın ve sürücünün adını göreceksiniz o sürücüyü indirin ve kurun Wi-Fi gelecektir
Ekran Görüntüsü (3).png

USB gerekli sayın hocam Rufus ile yazdırmanız lazım ve Wi-Fi sürücüsü için donanım ID lazım peki o nasıl oluyor? Aygıt Yöneticisi > ağ denetleyicisi > ayrıntılar > donanım kimlikleri.
En üstteki ID'yi kopyalayın ve Google üzerinden yapıştırın ve sürücünün adını göreceksiniz o sürücüyü indirin ve kurun Wi-Fi gelecektir.
Eki Görüntüle 1935362

Şimdi onu deneyip size geri dönüş yapacağım peki USB'ye illa kendi Win sürmümüzü atmamız lazım ISO olarak benimki Windows 7 Ultimate 32 Bit daha az işlem için Home istiyorum illahi kendi Windows 7 sürümümün ISO sunumu indirmem gerekli?

USB gerekli sayın hocam Rufus ile yazdırmanız lazım ve Wi-Fi sürücüsü için Donanım ID lazım peki o nasıl oluyor? Aygıt Yöneticisi > Ağ Denetleyicisi > Ayrıntılar > Donanım Kimlikleri.
En üstteki ID'yi kopyalayın ve Google üzerinden yapıştırın ve sürücünün adını göreceksiniz o sürücüyü indirin ve kurun Wi-Fi gelecektir
Eki Görüntüle 1935362
Kurdum fakat gelmedi bilgisayarı yenidenmi başlatmam gerekiypr

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı