Windows 7 internete bağlanmıyor

Mehmetylcn03

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.

Resimde de gördüğünüz gibi hiçbir Wi-Fi ağını göremiyorum. Modemi kapatıp açtım, bilgisayarı 2-3 defa yeniden başlattım ama hâlâ aynı çözümünü bilen arkadaşlar söyleyebilir mi?

---
Cihaz: Acer (laptop)
İşletim sistemi: Windows 7
RAM: 4 GB.
---

Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20231221_162329.jpg
    IMG_20231221_162329.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba.

Resimde de gördüğünüz gibi hiçbir Wi-Fi ağını göremiyorum. Modemi kapatıp açtım, bilgisayarı 2-3 defa yeniden başlattım ama hâlâ aynı çözümünü bilen arkadaşlar söyleyebilir mi?

---
Cihaz: Acer (laptop)
İşletim sistemi: Windows 7
RAM: 4 GB.
---

Şimdiden teşekkürler.
Bunu 7-8 yaşındayken çok farklı bir şekilde çözmüştüm ve birkaç yıl bu şekilde kullandım her laptopta olurmu bilmiyorum laptobu al ekranını eğerek kapat ama tam kapanmasın arasına bir kalem veya parmağını koy ve uyku moduna geçene kadar bekle 5-10 sn . Kapandıktan sonra tekrar aç benim bu şekildeydi çok alakasız bir şekilde oluyodu denemekten zarar gelmez

İlk olarak sorun gider demeyi deneyebilirsin, veya imkan var ise Ethernet ile bağlan.

Maalesef Ethernet kablosu yok. Sorun gidermeyi de denedim.

Bunu 7-8 yaşındayken çok farklı bir şekilde çözmüştüm ve birkaç yıl bu şekilde kullandım her laptopta olurmu bilmiyorum laptobu al ekranını eğerek kapat ama tam kapanmasın arasına bir kalem veya parmağını koy ve uyku moduna geçene kadar bekle 5-10 sn . Kapandıktan sonra tekrar aç benim bu şekildeydi çok alakasız bir şekilde oluyodu denemekten zarar gelmez

Deneyeceğim.

Maalesef Ethernet kablosu yok. Sorun gidermeyi de denedim.
Windows 7 yeni mi kuruldu? Eger oyleyse telefondan USB tethering ile internet paylasimi yapin bilgisayara. Daha sonra Acer'in sitesinde bilgisayar model koduna uygun destek sayfasina gidip kablosuz suruculerini kurun.

Bu arada Acer laptopun tam modeli nedir?

Windows 7 yeni mi kuruldu? Eger oyleyse telefondan USB tethering ile internet paylasimi yapin bilgisayara. Daha sonra Acer'in sitesinde bilgisayar model koduna uygun destek sayfasina gidip kablosuz suruculerini kurun.

Bu arada Acer laptopun tam modeli nedir?
Bilmem kaç yıllık bilgisayar, Veriler olmasaydı linux'a geçecektim de neyse. Benim telefonumda da internet yok

Bilmem kaç yıllık bilgisayar, Veriler olmasaydı linux'a geçecektim de neyse. Benim telefonumda da internet yok.
Telefondan ayni anda Wi-Fi baglanma ve USB ile o Wi-Fi baglantisini laptopa paylasmak oluyor. Hucresel veriye gerek yok.
Ayrica baslangic menusune "Aygit yoneticisi" aratip ekran fotosunu atabilir misiniz?

Geri
Yukarı