Windows 7 kullanım oranı hala çok yüksek

Şöyle düşün, 2-4 GB RAM'e sahip olan bir kişi Windows 10'a geçince kasma ve donmalar yaşanır.

Önümüzdeki senelerde mecburen en kötü 8.1 kuracaksınız çünkü üreticiler W7'ye desteklerini bir bir kesecekler. İnternet tarayıcısı bile kurulmadığı zaman anlayacaksınız durumu.

Hocam Kernel falan yapılır Vista'ya yapıldığı gibi güzelce kullanılır o. Vista'ya bile Google Chrome kurdum Kernel sayesinde mis gibi çalıştı. Son sürüm değildi ama onun gibi iş görüyordu.

Microsoft keşke Windows 7'ye özel 2022'de nir yıllık tam destek verse.

Hocam Kernel falan yapılır Vista'ya yapıldığı gibi güzelce kullanılır o. Vista'ya bile Google Chrome kurdum Kernel sayesinde mis gibi çalıştı.
Tabii ki extended kernel gibi modlamalar yapılabilir ama ne kadar götürebilir ki.

Önümüzdeki senelerde mecburen en kötü 8.1 kuracaksınız çünkü üreticiler W7'ye desteklerini bir bir kesecekler. İnternet tarayıcısı bile kurulmadığı zaman anlayacaksınız durumu.
Kullanan kullanabiliyor XP Vista kullanan arkadaşlarım var sadece virüs olayları daha çok oluyor.

Bu veriler doğru mu bilmiyorum ama çok şaşırtıcı değil doğruysa. Normal ev kullanıcıları alışılmışlığa ve pratikliğe bakar. Yılların alışkanlığı başlat menüsü çok daha basit geliyor pek çok kullanıcıya. İşin performans boyutu da var.

Hocam Vista'yı modlamadan Chrome bile kuramazsınız.
Chrome bilmiyorum ama XP'ye eski sürüm Firefox kuruluyordu. Aynı şey Chrome için de geçerli olabilir. Ayrıca hala XP ve Vista'ya destek veren farklı tarayıcılar da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…