Windows 7 kurarken hata

2. İşletim sistemi olarak kullanacağım.

Bunu yapmak için ya Windows 10'u sileceksiniz, ya da Windows 10'u Legacy MBR olarak tekrar kurup yanına Windows 7 kuracaksınız, veya Windows 10 diskini MBR biçimine dönüştüreceksiniz (Sorun çıkarabilir)

Bunu yapmak için ya Windows 10'u sileceksiniz, ya da Windows 10'u legacy MBR olarak tekrar kurup yanına Windows 7 kuracaksınız, veya Windows 10 diskini MBR biçimine dönüştüreceksiniz (sorun çıkarabilir)

Saol.
Bunu yapmak için ya Windows 10'u sileceksiniz, ya da Windows 10'u legacy MBR olarak tekrar kurup yanına Windows 7 kuracaksınız, veya Windows 10 diskini MBR biçimine dönüştüreceksiniz (sorun çıkarabilir)

Birşey soracağım.

G: Sürücüsünü yanda 3.disk olarak açabilme imkanım var mıdır?

Windows 10 diskini nasıl MBR'ye dönüştürebilirim? Denemeye çalıştım ama olmadı.

Son düzenleme:
Benim anakartım Gigabyte A320M S2H Windows 7 ancak BIOS'dan CSM etkin konumda iken kurulum yapabiliyorum, CSM etkin olmadan Windows 10 veya Windows 11 kurabiliyorum ama hiçbir şekilde Windows 7 kuramıyorum Windows starting yazısında takılı kalıyor kurulum ilerlemiyor.
Bir de güncel USB 3.0 vs. Driverleri nereden indirebilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…