Windows 7 Kurulumu Sonrası Ses Çıkmıyor

omerfrkder35

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bundan ortalama 3-4 ay öncesinde bilgisayarıma Windows 7 kurdum kurulum bitti her şey çok güzel fakat ses çıkışını resimdeki gibi gösteriyor, tüm driverlerini yükledim fakat hala böyle gözüküyor lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ses driverlerini program aracılığıyla kaldırıp driverleri tekrar yükleyin ardından sorunun düzeleceğini zannediyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmayı unutma!
Unutma program ile kaldıracaksın. Mesela DDU

Program aracığılı ile demişsiniz ne programı acaba ?

Belirttim Display Driver Uninstaller Detaylı bir rehber videosu izle ve yap. Güvenli modda yapmayı unutma Ekran kartı driverleri siliniyordu fakat sesten emin değilim siz ginede araştırın.

Belirttim Display Driver Uninstaller Detaylı bir rehber videosu izle ve yap. Güvenli modda yapmayı unutma Ekran kartı driverleri siliniyordu fakat sesten emin değilim siz ginede araştırın.
Tamamdır deniyorum hemen. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli değil. Bir sıkıntı çıkarsa yardımcı olurum fakat dediğim gibi güvenli modda yap bir sakatlık çıkarsa sıkıntı olmasın detaylı rehber videosu da izle.

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0885&SUBSYS_1458A002&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0885&SUBSYS_1458A002

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…