Windows 7 nasıl orijinal indirilir?

Merhaba, Windows 8.1 Single Language kullanıyorum ve Windows 7 indirmek istiyorum fakat Key istiyor olmadan nasıl indirebilirim?

Eki Görüntüle 1007375
MSDN üyeliğin yoksa indiremezsin. Farklı kaynaklardan indirip SHA, HASH kodlarını kontrol edeceksin orjinal olup olmadığını anlamak için.
Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Single Language kullandım arayüz kasıyor uygulamalar geç açılıyor benim PC ile alakalı mı?
Bilgisayarınla alakalı. Windows 8.1 ya da Windows 10 da kasan bilgisayar windows 7'de de kasar.

Sürüm olarak ne önerirsiniz?
Sistem özelliklerine ve en çok amaca göre değişir. Ben şahsen Premium öneririm.
Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Single Language kullandım arayüz kasıyor uygulamalar geç açılıyor benim PC ile alakalı mı?
PC ile alakalıdır. Dilersen 7 kur.
Bilgisayarınla alakalı. Windows 8.1 ya da Windows 10 da kasan bilgisayar windows 7'de de kasar.
8.1'e geçince performans düşüşü yaşadım.

SHA değerleri sorunsuz çıktı şimdi kuruyorum.
Hocam indirdim fakat internet gelmiyor.
Hocam indirdim fakat internet gelmiyor.
@Lord Raiden Hocam internet gelmiyor çarpı şeklinde

Dosya Ekleri

• IMG_20210505_172008_709.jpg
    IMG_20210505_172008_709.jpg
    163,9 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Driver kurmanız gerekiyor hocam. Bilgisayarınızın modelini söyleyin ben upload edebilirim sizin için ya da telefona yükleyip kablo ile atın.
Casper Nirvana D100 bilgisayarın modeli flaşh belleğimde yok yardımcı olun lütfen
Böyle bir hata veriyor indirmiyor
@PhoenixTech Telefonumun internetini bilgisayara verebilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20210505_173438_165.jpg
    IMG_20210505_173438_165.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Casper Nirvana D100 bilgisayarın modeli flaşh belleğimde yok yardımcı olun lütfen.
Böyle bir hata veriyor indirmiyor.
@PhoenixTech telefonumun internetini bilgisayara verebilir miyim?

Verebilirsiniz hocam şarj kablosu ile telefonu PC'ye bağlayın sonra ayarlardan internet paylaşımından kablo ile paylaşın. Sitesinde D100 driverleri bulunmuyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı