Windows 7 PC kilitleniyor

AQLOT

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhabalar ben de şöyle bir sorun oluyor. Şimdi ben de Windows 7 var ve masaüstündeydim, bilgisayar kitlendi. Aslında tam olarak şöyle oldu, yine her zaman ki gibi oyun oynadım, kapatacaktım sonra vazgeçtim. Masaüstünde bekliyordum ve hani alttaki o başlatma çubuğu galiba artık adı neyse o gitti. Mouse ikonu yüklenme simgesi oldu, dönmeye başladı. CTRL+ALT+Delete yaptım. Görev yöneticisi gelmedi sonra bilgisayara reset attım, hoş geldiniz dedi. Siyah ekran da kaldı yine açılmadı. Güvenli aç dedim, bu sefer safe modda girdi sonra normal açtım. Açıldı ama mouse ikonu yine yüklenme simgesi oldu kilitleniyor gibi. Ben anlamadım bu sorunu resim atsam olur mu veya video? C diskini NTFS olarak tarasam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size de Windows 10 gibi daha güncel bir sistem kurmanız için baskı yapıyor olabilir. Nitekim bende tavsiye ediyorum, malum çoğu Türk yazışım sitelerinde Vatan gibi şirketlerde 900 - 1000 tl olan Windows 10 bu sitelerde 25 - 35 TL arası. Üstelik orjinal ve tekrar aynı pc için kullanılabilir.

windows 10 pro oem key alabileceğim bir site önerebilir misiniz?
Size de Windows 10 gibi daha güncel bir sistem kurmanız için baskı yapıyor olabilir. Nitekim bende tavsiye ediyorum, malum çoğu Türk yazışım sitelerinde Vatan gibi şirketlerde 900 - 1000 tl olan Windows 10 bu sitelerde 25 - 35 TL arası. Üstelik orjinal ve tekrar aynı pc için kullanılabilir.

windows 10 pro oem key alabileceğim bir site önerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı