Windows 7 Serial Key Sorunu

v3N

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben geçtiğimiz ay içerisinde sistem topladım ve orijinal olmayan Windows 8.1 sürümünü kullanıyordum. Elimde 2010 tarihinde satın aldığım notebook ile birlikte gelen orijinal Windows 7 kodu var. Yeni bilgisayar toplayınca notebooku rafa kaldırdım. Orijinal işletim sistemlerinde Windows 10 ücretsiz yükseltmesi için bugün bilgisayarıma Windows 7 kurulumu yaptım. Fakat notebooktaki serial kodu denediğimde ürünü etkinleştiremedim. Fakat notebookta hiçbirzaman böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kurulum yaptığım Wndows İso dosyası aynı. Sorun ne olabilir arkadaşlar? Serial key' in BİOS' a gömülü olması durumu mu? Yoksa işin içerisinde başka bir şey mi var? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Lisansın iptali durumunda notebookta da aynı sorunla karşılaşmış olmam gerekmez mi? Bu arada Windows Retail değil yani elimde sadece lisans kodu var. Windows 7 İso olarak internetten indirmiştim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı